მთავარი საიტის რუქა კონტაქტი
  
 
 
 
ფიზიკა-მათემატიკისა და კომპიუტერულ მეცნიერებათა ფაკულტეტი
 























მთავარი >> სწავლა ჩვენთან >> სტუდენტები
სტუდენტთა სია

ბაკალავრიატი:

კომპიუტინგის პირველი კურსი
1. ასლანიძე მანუჩარ
2. ბაზარსკი ნიკოლოზ
3. ბარამიძე ალექსანდრე
4. ბეჟანიძე თორნიკე
5. ბერია გიორგი
6. ბრუნჯაძე მირზა
7. გოგოლი თორნიკე
8. დავითაძე ნანა
9. დუმბაძე ანრი
10. დუმბაძე სალომე
11. თავდგირიძე გიორგი
12. თავართქილაძე ნიკა
13. თედორაძე ნიკა
14. მჟავანაძე სალომე
15. ნიჟარაძე ასლან
16. ნაცარიშვილი არჩილი
17. ცეცხლაძე გიზო
18. ცეცხლაძე მარადი
19. ძიძარია ზურაბ
20. ხიმშიაშვილი მამუკა
21. ხოზრევანიძე გოჩა

კომპიუტინგის მეორე კურსი
1. აბულაძე გიორგი
2. აბესლამიძე როსტომ
3. ბედინაძე ნოდარ
4. ბერიძე ლევან
5. ბერიძე სულხან
6. გორგაძე მამუკა
7. გობაძე ხვიჩა
8. გორგილაძე გიორგი
9. გვენეტაძე ბექა
10. თურმანიძე ბესიკ
11. კეშელავა მარიამ
12. მელიქიშვილი ბექა
13. ნემსაძე არჩილ
14. ობოლაძე გიორგი
15. სურმანიძე ალი
16. სურმანიძე თამარ
17. სვანიძე ცისია
18. ფოტოვა ქეთევან
19. ღლონტი ჯაბა
20. შარაშიძე ნიკა
21. შარაშიძე ნუკრი
22. ჯაბნიძე გელა
23. ბოლქვაძე შოთა
24. ჯიჯავაძე მანუჩარ

კომპიუტინგის მესამე კურსი
1. აფაქიძე ქეთევან
2. აბულაძე ლაშა
3. აბაშიძე დარინა
4. ბოლქვაძე ირმა
5. ბოლქვაძე სალომე
6. გოგიძე ხატია
7. გოგიტიძე ნათია
8. გოგიტიძე არჩილ
9. დავითაძე გიორგი
10. დავლაძე ზაური
11. დიასამიძე თეა
12. დიასამიძე ნარიმან
13. ზოსიძე რომეო
14. თავდგირიძე ისაკ
15. კალატოზი მარიკა
16. კაციტაძე ჟორა
17. კახაძე გიორგი
18. კუჭავა ნათელა
19. კვეკვესკირი გიორგი
20. მეგრელიძე ანა
21. მოწყობოლო რუსუდან
22. მაკარაძე ლაშა
23. მამიეშვილი ილია
24. საფარიძე ინდირა
25. საგინაძე თამილა
26. სურმანიძე ირაკლი
27. ფუტკარაძე თეონა
28. ცეცხლაძე თეონა
29. ბალაძე ზაზა
30. ხოფერია ანანო

კომპიუტინგის მეოთხე კურსი

1. აბულაძე ლევან
2. აბაშიძე დავით
3. ბერიძე ილია
4. ბერიძე მერაბ
5. გამყრელიძე ჯაბა
6. დავითაძე მარიამ
7. კალანდაძე გიორგი
8. კონცელიძე თამარ
9. ნაგერვაძე მამუკა
10. ნაკაშიძე თამილა
11. ყიფშიძე სალომე
12. შარაშიძე არჩილ
13. ბარაბაძე პაატა
14. გორგოძე გიორგი
15. მახარაძე თამარ
16. ცანავა თამარ
17. ჯაფარიძე თემურ
18. მიქელაძე ირაკლი
19. დიდმანიძე ელგუჯა
20. ნეკრასოვი ვლადიმირ
21. კეშელავა სალომე
22. ტუღუში ირაკლი


მათემატიკის პირველი კურსი
1 აბულაძე კობა
2 ანანიძე ლია
3 ბაქანიძე დავით
4 ბერიშვილი შოთიკო
5 ბერიძე თამრიკო
6 ბერიძე ლინდა
7 ბერიძე მარიკა
8 ბერიძე ქრისტინე
9 ბერიძე ხატია
10 დათუნაშვილი ლანა
11 დევაძე ლაშა
12 ელოიანი მეგი
13 თავართქილაძე ნესტან
14 თურმანიძე თამარ
15 თურმანიძე მარია
16 კორიფაძე ნიკა
17 მგელაძე მეგი
18 მიქელაძე მარიამ
19 საგინაძე თამილა
20 ქამადაძე თომა
21 ქურციკიძე თამარ
22 ყიფიანი მირზა
23 შაინიძე მედეა
24 შაქარიშვილი მარიკა
25 ცეცხლაძე გური
26 ცეცხლაძე რიმა
27 ცეცხლაძე ქეთევან
28 ცისკარაძე რუსუდან
29 ძნელაძე ცისნამი
30 ხითარაშვილი მარიამი

ფინანსური მათემატიკის პირველი კურსი
1 აბაშიძე გოგიტა
2 ანთაძე ბესიკ
3 ანთაძე ნატო
4 თედორაძე თათია
5 იაკობაძე თამილა
6 კიკნაძე თამთა
7 მამინაიშვილი ლონდა
8 მემიშიში მანუჩარ
9 ტეტემაძე მერი
10 ფუტკარაძე ლელა
11 შავაძე მაია
12 ჩხუბაძე ბექა
13 ცინარიძე გოჩა
14 ცინცაძე ლელა
15 ჯორთმენაძე სალომე

მათემატიკის მეორე კურსი
1 ქალბურ ბუშრა
2 აბესლამიძე ეკა
3 აბუსელიძე იმედა
4 ბერიძე ნოდარ
5 ბოლქვაძე ინეზა
6 ბოლქვაძე მერაბ
7 ბოლქვაძე ხათუნა
8 გობაძე ფატი
9 დათუნაშვილი ნაილი
10 დიასამიძე ლაურა
11 მგელაძე დათო
12 მურვანიძე სოფიკო
13 პაპიძე მზევინარი
14 სურმანიძე ქრისტინე
15 ქედელიძე გია
16 ქედელიძე გიორგი
17 ყულეჯიშვილი მალვინა
18 ხიმშიაშვილი ქეთევან
19 თურმანიძე თამარ
20 ჯაიანი გიორგი
21 ივანაძე კობა

მათემატიკა მესამე კურსი
1 აბულაძე მელანო
2 ანთიძე ნინო
3 გოგაძე მამუკა
4 დიასამიძე რამინ
5 ვაშაყმაძე სულხან
6 ნაკაშიძე ვახტანგ 70
7 თავართქილაძე ირინე
8 მეხეშიძე ვიტალი
9 ფუტკარაძე ნატო
10 ფასიეშვილი დემიდ
11 შავაძე ნათია
12 ჯიქია ნათია
13 ცეცხლაძე სოფიკო
14 ჯაბნიძე გიული
15 ხილაძე თამარ

მათემატიკის მეოთხე კურსი
1 ბოლქვაძე ასმათ
2 ბაგრატია გიორგი
3 ბარსბაი იზზეთ
4 დიდმანიძე ალმასხან
5 ფუტკარაძე ნანა
6 მეხეშიძე თამუნა
7 შავაძე თეა
8 ტაკიძე მარიანა
9 ჩიჩუა ჯაბა
10 ჭელიძე ნინო
სამეთ იფშირი

ფიზიკის პირველი კურსი
1 ბოლქვაძე გოგია

ფიზიკის მეორე კურსი
1 ბოლქვაძე მაიკო
2 დიმიტრაძე მალხაზი
3 ვასაძე რაულ
4 პაქსაძე იმედა
5 სლიუსარევა ანა
6 შაინიძე ჯაბა
7 ჯაკობია დავით
8 კახაძე ემინე

ფიზიკის მესამე კურსი
1 გელაძე მარინა
2 გორაძე ინგა
3 გელაძე რატი
4 თურმანიძე რევაზ
5 მურვანიძე მარინა
6 ქონიაძე სოფიკო
7 შენგელია გურამ
8 ხაჩიანი ვიტალი
9 ჯიჯელავა ირინე

ფიზიკის მეოთხე კურსი
1 აბაშიძე ჯაბა
2 კიზირია დავით
3 ქურიძე ირაკლი
4 შავაძე გია
5 ხოზრევანიძე სოფიო

მაგისტრატურა:

ბიზნეს ინფორმატიკის პირველი კურსი
1. აბუსერიძე ლაშა
2. ბოლქვაძე ლევან
3. ბერიძე ბესიკ
4. ჯინჭარაძე ელზა
5. გვარიშვილი არმაზ
6. შელია მიხელ
7. დოლიძე გიორგი

ბიზნეს ინფორმატიკის მეორე კურსი
1. გოთუა ენრიკო
2. ქიშმარეია ლაშა
3. პეტროსიანი არმენ
4. ბერიძე რომან
5. ტაბაღუა სერგო

მათემატიკის მეორე კურსი

1. ბერიძე ნონა
2. ანტონიანი თინათინ

რადიოფიზიკის პირველი კურსი

1. მანია სალომე

რადიოფიზიკის მეორე კურსი

1. აბაშიძე თამილა
2. აბაშიძე მარად
3. თავართქილაძე ლევან

დოქტორანტურა:

კომპიუტერული ტექნოლოგიები
1. ბერიძე ვახტანგ
2. კახიანი გრიგოლ
3. თხილაიშვილი რიმა

მათემატიკური ლოგიკა, ალგებრა და რიცხვთა თეორია
1. თავდგირიძე რგიული
2. ცინარიძე ნინო

მათემატიკა
1. ცინარიძე რუსლან

ფიზიკა
1. ხაჯიშვილი მირანდა
2. მახარაძე კახა



 
 
 
© ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
შექმნის თარიღი: 01.09.2005 | ბოლო განახლება 15.09.2014
გვერდი იხილა